Újabb fejlemények mobiltorony ügyben PDF Nyomtatás E-mail
Írta: --   
2014. január 28. kedd, 20:53

2014. január 20-án a mobiltornyok létesítését ellenző helyi lakosok egy csoportja a polgármesterrel és a Telenor képviselőivel tárgyaltak.

A mobiltornyok megépítésének ügye továbbra is nyitott maradt. A tárgyalásról Tolnai Ildikó képviselő asszony egy tájékoztató szórólapot készített, melyet az érintett lakosok fognak megkapni a napokban. A tárgyalás hanganyaga az ÉVE honlapján érhető el (ld. a cikk közepén).

 

Amennyiben az önkormányzat a lakosság tiltakozása ellenére a megépítés mellett dönt, a Tavirózsa Egyesület - hasonlóan a BD fecskendőgyár, vagy a szadára tervezett Tesco ügyéhez - minden törvényes jogi eszközt meg fog ragadni annak érdekében, hogy a lakosság érdekeit képviselje, és ne épüljön meg a Ligetek és Ivacsok városrészben, a lakóövezeten belül.

 

Módosítás dátuma: 2014. január 28. kedd, 22:04
 

Tavirózsa a Facebook-on!