Hírek a Tavirózsa Egyesület tisztújításáról PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Tatár Sándor   
2014. március 19. szerda, 21:39

2014. február 19-én a Tavirózsa Egyesület tisztújító közgyűlést tartott. Rekvényi László alelnök, a Tavirózsa Rádió volt főszerkesztője megköszönte a jelenlévőknek a támogatást és bizalmat, majd elmondta hogy nem indul ismételten az alelnöki tisztségért. A közgyűlés által megválasztott vezető tisztségviselők: Krenedits Sándor elnök, Tatár Sándor alelnök, Pásztor Attila alelnök. Pásztor Attila 2009 óta tagja a Tavirózsa Egyesületnek. Az Octopus Búvár-és Vízilabda Egyesület vezetőjeként több mint 60 év szünet után újra teremtette a veresegyházi vízilabda sportot, sikeres gyermek és felnőtt csapatokkal. A két egyesület összefogásával új lehetőségek nyílnak a környezeti nevelés és a sport területén egyaránt.

 

Tavirózsa a Facebook-on!