Új foglalkoztató füzetek veresi ovisoknak PDF Nyomtatás E-mail
Írta: --   
2015. február 26. csütörtök, 21:58

A Tavirózsa Egyesület a Norvég Civil Támogatási Alap támogatásával 2014-ben indította el a 2. ZöldHíd Programot (2014-2015), melynek célja a helyi óvodások és iskolások környezeti szemléletformálása. Ennek első lépéseként a korábban már két részt megélt "Andi és Bandi" című óvodás foglalkoztató füzet további 3 része jelent meg (Andi és Bandi a tanyán, ...a környezetvédő, ...a réten).

A kiadványokból a Kéz a Kézben Óvoda 100-100 darabot kapott óvodai foglalkozásokra, azonban a Program célja az is, hogy a gyermekek ne csak a füzetekből ismerjék meg a helyi élővilágot, hanem terepen is találkozhassanak vele.

 

Ennek érdekében egyesületünk szervezésében többek között tavasszal kirándulást tervezünk az ovisokkal az Orchideás-rét Helyi Természetvédelmi Területre, és meglátogatjuk a veresi szürkemarha gulyát is.

 

Támogató:

 

Módosítás dátuma: 2015. június 22. hétfő, 18:42
 

Tavirózsa a Facebook-on!