Támogatás és partnereink PDF Nyomtatás E-mail

Kérjük, támogassa kiemelten közhasznú egyesületünk közcélú környezet- és természetvédelmi tevékenységét!

Adószámunk az 1%-hoz: 18672356-1-13

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ 1 SZÁZALÉKÁRÓL

Számlaszámunk (Centrál Takarékszövetkezet): 66000011-11038621

A közhasznú szervezetekrôl szóló 1997. évi CLVI törvény értelmében:

- egyéni vállalkozó esetében a kiemelten közcélú adomány kedvezménye az összevont adóalap adóját csökkenti. A kiemelten közcélú adomány kedvezménye a befizetett összeg 30 %-a, legfeljebb azonban 100.000,-Ft.
- társas vállalkozások esetében a kedvezmény az adózás elôtti eredmény csökkentése az adomány összegének másfélszeresével, de legfeljebb az adózás elôtt eredmény 20 %-ig. Tartós adományozás esetén az adományozót az adomány második évétôl külön kedvezmény illeti meg. Egyéni vállalkozók esetében a befizetett összeg további 5 %-a, legfeljebb azonban összesen 100.000,-Ft.
Egyesületünk az adományozóknak az adományról igazolást állít ki.

Fontosabb támogatóink és partnereink:● Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium, Vidékfejlesztési Minisztérium, Földművelésügyi Minisztérium, Agrárminisztérium

● Nemzeti Civil Alapprogram, Nemzeti Együttműködési Alap/Miniszterelnökség és Bethlen Gábor Zrt.

● Ökotárs Alapítvány

Az Expodom kültéri gyorsan összecsukható-kinyitható sátor adományának köszönhetően, most már nem kell tartanunk a hirtelen változó időjárási viszontagságoktól. Mind a csapadék, mind az erős napsugárzás ellen megfelelő védelmet nyújt. Könnyedén és egyszerűen használható. Sátor a fejünk felett!

Norvég Civil Támogatási Alap

● Ökopolisz Alapítvány

● Veresegyház Város Önkormányzatának Környezetvédelmi Alapja

● Szada Község Önkormányzata

The Mohamed bin Zayed Species Conservation Fund

● Közép- és Kelet-Európai Regionális Környezetvédelmi Központ (REC); UNDP/GEF

Visegrádi Alap

● Pest Megyei Idegenforgalmi Alap

● Független Ökológiai Központ

● Országos Rádió és Televízió Testület

● Magyar Telekom NyRt.

● Hortobágyi Halgazdaság ZRt.

● Szent István Egyetem MKK KTI Halgazdálkodási Tanszéke

● Itgen Kft.

● Veresegyház és Vidéke Takarékszövetkezet

● Hanka Média Kft.

● Veresegyházi Gazdabolt

● Viamap Kft.

● VITUKI Nonprofit Kft.

● MTA Ökológiai és Botanikai Kutatóintézete

● Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Felügyelőség

● Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság

● Mézes-völgyi és Fabriczius József Általános Iskola, helyi óvodák (Veresegyház)

● Agóra Kör, Civil Kör Veresegyházért Egyesület, EMLA Egyesület, Élni Veresegyházon Egyesület, Élő Táj Egyesület, Greenfo, Kerekdomb Környezetvédelmi Egyesület, Octopus Búvár- és Vízisport Egyesület, Kék Forrás Környezet- és Természetvédő Egyesület, Mátyásfa Környezetvédő Egyesület, Veresegyházi Nagycsaládosok Egyesülete, WWF Magyarország, Zsámbéki-medence Tájvédelmi Egyesület

● Ágens Bt., Bertók fodrászat, BÖHMER Kft., Blue Café, Borostyán sörözõ, Dériné Drogéria, Erzsó zöldséges, Fantázia fodrászat, Fantázia virágbolt, Félpénzes üzlet, Gáncs gazdabolt, Gombai cukrászda, Gödöllõi Coop Rt., Gyetván virágkereskedés, Kucsa-Ker Kft., Kvadrum Építész Kft., EGGI COLOR Kft., Mey Hungária, MISSZIÓ Egészségügyi Központ, Multidiszkont, Nyárfás büfé, Orca díszállat kereskedés, PÁ-JA Kft., Paletta, Panoráma kávéház, Popey sörözõ, Rausch virágbolt, REFLEX Reklám, Rikobol Könyvvizsgáló Kft., Sulyán cukrászda, Székely cukrászda, Terike gyógynövény szaküzlet, Termálfürdõ, Tópart Motel, Töhötöm élelmiszerbolt, Vaci gyógymasszõr, Vadkacsa Teniszklub, Varga pékség, Vebaker Bt., VERESMED Orvosszövetkezet, Victofon Kft., Vigadó étterem, Vis Naturalis Bt., Vizslás Kft., VW szerviz

● Antal László, Bende Károly, Bócsi Mária, Bőhmer László, Czeller Karolin, Ella Péter, Gerhát Imre, Gyarmathy Éva, Illés Zoltán, Juricsek Ferenc, Killik Jenő, Kissné Ilonka, Lethenyei László, Molnárné Ujvári Ilona, Pásztor József, Samu Olga, Sebesztha László, Sejtes Anikó, Tátrai Viktor, Tóth Károly, ifj. Zsigri Zoltán

Ezúton is köszönjük a támogatást és a közreműködést!

 

Tavirózsa a Facebook-on!